• Головна
 • Відпочинок за кордоном
  Відпочинок в Україні
  Тури по Європі
  Екскурсії
  Оздоровлення
 • Відпочинок у Карпатах
 • Візова підтримка
 • Зразки документів
 • Зворотній зв'язок
 • Контактна інформація

  Греция. Подбор тура и бронирование


  Новини компанії
  Home Ви переглядаєте: Головна Відпочинок в Україні Тури вихідного дня
  Тури вихідного дня

  08 Вересня (субота )

   

  На території Ужгорода виявлені залишки поселень, найдавніші з яких налічують понад сто тисяч років. Упродовж давніх віків через територію сучасного міста пройшло чимало племен і народів: авари, бургунди даки, кельти, сармати. Одними з перших відомих засновників ужгородського поселення були білі хорвати, які в другій половині 1 тисячоліття заселили територію сучасного Ужгорода.

  Вартість туру 180грн 

  Древній град Ужгород ужгород древній міст ужгород 

   

  09 вересня(неділя) 

  Цей замок - один із найбільших і найдавніших в Україні. Побудований в основному останнім великим князем Галицько-Волинської Русі Дмитром-Любартом . У1340–1385 роках, замок, разом з примикаючим Окольним замком, служив столичною резиденцією уряду і глави держави. Саме роль останньої столиці Галицько-Волинської держави, cпадкоємиці Київської Русі, робить цей замок особливим...

  Вартість туру 190 грн 

  дубенський замок Замок Любарта у Луцьку 

   

   15 вересня (субота)

  Зовсім невеличка область - а за кількістю пам'яток архітектури мало поступається великій Львівській області. Туристу варто пам'ятати: саме на Тернопільщині збереглась найбільша кількість замків. Тож навіть не плануйте побачити всі багатства краю за одну подорож: це і неможливо, і недоречно. Сюди захочеться повернутися ще і ще.

  У прогамі туру Замки Вишневецький та Збаражський.

  Вартість туру 140 грн/ ос 

  тернопілля замки тернпілля 

   

   

  16 вересня(неділя)

  Подільський край відомий своїми підземними скарбницями - печерами. Їх тут близько десятка. Через особливість геологічної будови, а саме, потужний підземний гіпсовий пласт, на півдні Тернопільської області сформувався цілий печерний масив. Вертеба - єдина в Україні печера-музей, Кришталева - з обладнаним електрифікованим маршрутом і ще кілька невеличких печер. Кожна - цікава і неповторна як для спелеологів, так і для істориків та археологів. Особливу уваги саме археологів привертає печера Вертеба, яка відіграла надзвичайно важливу роль у відновленні стародавньої історії світу. Її ще називають "Подільськими Помпеями".

  У програмі туру: 

  -Печери Вертеба та Кришталева;

  -Дендропарк Гермаківка .

  Вартість туру 125 грн/ос 

  печера вертеба печера кришталева 

   

  15-16 вересня(субота-неділя)

  Запрошуємо Вас здійснити захоплюючу поїздку до Софіївського парку, який знаходиться у старовинному місті Умань Черкаської області і є прекрасним витвором геніїв садово-паркового мистецтва кінця XVІІІ - початку XІХ століть. Парк широко відомий як в Україні, так і за її межами.

   А також...Національний музей-садиба М.І. Пирогова розташований в південно-західній частині міста Вінниці, у живописній садибі Вишня, де впродовж останніх двадцяти років (1861-1881) жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов.

  У програмі туру :

  -Фортеця Меджибіж

  -Комплекс Хірурга Пирогова у м.Вінниця

  (Ночівля у готелі)

  Вартість туру 380грн/ос. 

  софіївка парк pro muzey_centralny_vhid фортеця меджибіж 

  width=

   


  JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
  Top


  #fc3424 #5835a1 #1975f2 #c6c688 #da2542 #29783d