• Головна
 • Відпочинок за кордоном
  Відпочинок в Україні
  Тури по Європі
  Екскурсії
  Оздоровлення
 • Відпочинок у Карпатах
 • Візова підтримка
 • Зразки документів
 • Зворотній зв'язок
 • Контактна інформація

  Греция. Подбор тура и бронирование


  Новини компанії
  Home Ви переглядаєте: Головна Відпочинок за кордоном Мальдіви
  Мальдіви
  Multithumb found errors on this page:

  There was a problem loading image http://healthyliving.com.ua/images/stories/otdyh/statti/maldives-island.jpg
  There was a problem loading image http://healthyliving.com.ua/images/stories/otdyh/statti/maldives-ariatoll.jpg
  There was a problem loading image http://healthyliving.com.ua/images/stories/otdyh/statti/maldives51.jpg
  There was a problem loading image http://healthyliving.com.ua/images/stories/otdyh/statti/harbour_aerial.jpg

  10 цікавих фактів про Мальдіви

  maldives-island.jpg

  Про відпочинок на мальовничих Мальдівських островах мріє чимало людей. Чудові пляжі, прекрасна природа, затишні будиночки - такими постають перед нами  Мальдіви на фотографіях і в описах щасливчиків, які вже побували в цьому райському куточку Землі. Однак Мальдівські острови цікаві не лише своєю природою. У цій статті ми познайомимо вас з цікавими фактами про цю невелику країну, що знаходиться в Індійському океані.

  1. Середня висота Мальдівських островів над рівнем моря - 1,5 м. Мальдіви, таким чином, є найбільш низько розташованою країною в світі. Цікаво, що найвища точка країни - всього лише 2,3 метра!

  2. Лише 200 з 1192 островів населені людьми. Населення країни - близько 320 тисяч осіб. Більше 30% населення Мальдівських островів проживає в столиці країни - місті Мале.

  maldives-ariatoll.jpg

  3. Близько 2 000 видів риб виявлено в прибережних водах Мальдівських островів. З них 300 видів рифових риб, у тому числі 7 видів, які не виявлені в інших місцях світового океану.

  4. Рівень грамотності дорослого населення Мальдівських островів - близько 99%, що є одним з найвищих показників у світі.

  5. Туризм з'явився на Мальдівах лише в 1970-х. До того часу туристи дуже рідко відвідували Мальдівські острови. Цікаво, що предствники ООН, які відвідали острови в 1960-х, оголосили їх "непридатними для туризму". Сьогодні на 90 островах існують курорти та готелі.

  maldives51.jpg

  6. Мальдіви - перша в світі країна, яка провела офіційну зустріч президента з урядом під водою. Це засідання було проведено з метою привернення уваги до глобальних змін клімату, які можуть підняти рівень води в світовому океані.

  7. Погода на Мальдівах дуже сприятлива для туризму. Температура повітря коливається в межах 24-33 ° C протягом року. З червня по серпень на островах сезон дощів.

  8. Столиця Мальдівських островів Мале - одна з найбільш густонаселених столиць світу. На остові розміром в 2 на 1 км проживає понад 110 тисяч чоловік.

  harbour_aerial.jpg

  9. На жодному острові Мальдівських островів немає річок та інших джерел питної води.

  10. Основний транспорт Мальдівських островів - вітрильні і моторні човни. Значна частина перевезень здійснюється також авіатранспортом. Головні джерела доходів Мальдівських островів - туризм і рибальство.

   


  Top


  #fc3424 #5835a1 #1975f2 #c6c688 #da2542 #29783d