• Головна
  • Відпочинок за кордоном
    Відпочинок в Україні
    Тури по Європі
    Екскурсії
    Оздоровлення
  • Відпочинок у Карпатах
  • Візова підтримка
  • Зразки документів
  • Зворотній зв'язок
  • Контактна інформація

    Греция. Подбор тура и бронирование


    Новини компанії
    Home Ви переглядаєте: Головна Відпочинок за кордоном Куба
    Куба

       Невеликий острів у Карибському морі, який  став світовим символом волі, сьогодні - єдина соціалістична держава Західноі  півкулі.

         Куба -  справжній  пекучий «коктейль» із жаркого тропічного сонця, запальних латинських танців, безкрайніх плантацій цукрового очерету і полум'яних промов лідера Кубинськоі  революції  Фіделя Кастро.

         Щороку Кубу відвідує понад півмільйона туристів з усього світу. Кращі готелі острова розташовані уздовж найвідомішого кубинського пляжу Варадеро. Двадцять кілометрів дрібного білого піску і неосяжних блакитних океанських вод, здається, спеціально створені природою для курорту світового класу. Велика кількість туристів приїжджає на Кубу лікуватися - тут добре розвинена пластична хірургія, лікування дерматологічних захворювань, хірургія, кардіологія. Приваблює туристів і насичене культурне життя острова. Тут проходять численні музичні фестивалі, фестиваль балету. Найцікавіша подія - знаменитий кубинський карнавал.

        Кубинська кухня інтернаціональна. У ній широко використовують тропічні фрукти й овочі. Основу раціону складають чорна квасоля і мал. На Кубі можна спробувати і незвичні для нас cnhfdb, наприклад, м'ясо делікатесної риби-меч, крокодиляче м'ясо.

    Усе це Куба - перлина Карибських островів!

    c_110_110_16777215_0_http___trident.travel_typo3temp_pics_52c2a8b4a4.jpg c_110_110_16777215_0_http___trident.travel_typo3temp_pics_0b132733ba.jpg c_110_110_16777215_0_http___trident.travel_typo3temp_pics_a027dcc3ed.jpg
    ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО КУБУ

    1 Вийшовши на вулицю , не дивуйтеся , якщо Вам будуть говорити компліменти кубинці які проходять повз . Це дуже доброзичливий і товариський народ , а завести бесіду для них – пара дрібниць , і неважливо, що ви незнайомі , приводом до розмови може стати просто гарний настрій.

    2 Куба для дівчат абсолютно безпечна , адже населення країни абсолютно неагресивне . Звичайно , дотримуватися правил безпеки при нічних походах по бідних кварталах все ж варто, але в цілому рівень злочинності в країні дуже низький .

    3 Улюбленим одягом кубинських жінок є джинсові шорти. На молодих дівчатах можна побачити зовсім короткі шорти , а на більш зрілих жінках – до коліна .

    4 Система освіти Куби – дуже слабка . За часів Радянського Союзу викладацький склад був досить сильний , але тепер всі ці педагоги давно на пенсії , а в школах дітей навчають старшокласники , у яких невисокий рівень знань. Частина ж предметів , наприклад , географія , біологія , хімія та ін , викладаються під загальною назвою « Ciencias naturales ».

    5 Змішані шлюби кубинцями не вітаються. Наприклад , шлюбний союз білошкірої жінки з чорношкірим кубинцем засуджується жителями країни більшою мірою , ніж навпаки.

    6 Кубинці обожнюють собак! Майже в кожному будинку живуть одна або навіть декілька собак. Писк моди – утримання породистої собаки , при цьому перевага абсолютно несподівано віддається найбільш волохатим породам собак , начебто чау-чау, лайок або маленьких чихуа-хуа .

    7 Медицина на Кубі на найвищому рівні , при цьому вартість медичного обслуговування дуже низька , що приваблює на лікування велику кількість важко хворих людей , в тому числі і тих , які хворі рідкісними хворобами. Так що Куба не тільки рай для туристів, але і відмінний лазарет з величезною кількістю госпіталів і численним персоналом . Причому для громадян Куби медичне обслуговування , включаючи стоматологію – безкоштовне .

    8 Кубинці надзвичайно охайні люди , вони приймають душ при будь-якому зручному випадку , не меньше двох разів на день переодягаються і регулярно використовують парфуми. Мокрі пахви на Кубі вважаються не лише огидними а й непристойними.

    9 Заробітна плата в середньому у середнього рангом чиновника складає близько 20 $ на місяць.

    10 Продукти на Кубі люди купують за картками « Libreta » в спеціалізованих магазинах , за прийнятними цінами , з цього , не дивлячись на мізерні доходи , від голоду люди не страждають.

    11 Основна маса кубинських будинків не мають скла , винятком є лише кілька гаванських багатоповерхівок. Замість склоа на Кубі використовують жалюзі , металеві або дерев’яні .

    12 На Кубі донедавна офіційно були заборонені тостери , електочайник , грилі , зважаючи на національну економію електроенергії .

    13 Мобільний зв’язок на Кубі дуже дорогий , хвилина розмови обійдеться близько 1 долара , єдиний оператор Cubacel . Причому кожен кубинець може оформити всього одну сім карту.

    14 Улюбленим блюдом на Кубі є « Congri » , воно складається з рису і чорної квасолі. Подають його з м’ясом або без нього приблизно 4-5 разів на тиждень.

    15 Традиційний коричневий тростинний цукор , має якусь пікантність , завдяки специфічному запаху браги і високої вологості.

    17 Котів кубинці не люблять , їх не тримають в будинках , живуть вони поруч з смітниками і в руки не даються .

    18 Під час дощу кубинці , як правило , не виходять з дому , навіть для походу в школу і на роботу це може стати причиною прогулу.

     


    Top


    #fc3424 #5835a1 #1975f2 #c6c688 #da2542 #29783d