• Головна
 • Відпочинок за кордоном
  Відпочинок в Україні
  Тури по Європі
  Екскурсії
  Оздоровлення
 • Відпочинок у Карпатах
 • Візова підтримка
 • Зразки документів
 • Зворотній зв'язок
 • Контактна інформація

  Греция. Подбор тура и бронирование


  Новини компанії
  Home Ви переглядаєте: Головна Екскурсії Чехія В день Св. Валентина до Чехії

   

  6 днів 

  Поринь на мить у глибини тисячоліть...

   Львів – Прага – Дрезден – Карлові Вари – Чеський Крумлов – Львів

  Комфортний відпочинок в найзатишнішому місті Європи.

  Незабутній тур в Прагу!

  Захоплююча екскурсія чепурною Прагою і прогулянка на кораблику.

  Старовинний Дрезден в програмі туру!

  Можливість відвідати найвідоміший чеський курорт Карлові Вари і казковий Чеський Крумлов

  Дуже вигідна ціна!

  Подарунок від фірми: 

  подарунок на пам'ять про тур в Прагу;

   пішохідна екскурсія старовинним Львовом

   

  Початок туру: 12 лютого 2013 року

  ПРОГРАМА ТУРУ

  1-й день

  Львів. Зустріч кожного гостя представником фірми. Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – маленький Відень».

  15:00 – виїзд на кордон. Переїзд до Чехії.

  2-й день

  Приїзд до Праги. Екскурсія «Злата Прага». Празький град – резиденція чеських королів, де сьогодні живе і працює президент країни, легендарний собор Св. Віта, південні сади Празького граду, перлина бароко Мала Страна, спуск до площі Хрестоносців – однієї з найкрасивіших в Європі, а на Карловому мості, біля статуї Яна Непомуцького, загадайте своє найпотаємніше бажання! Кажуть, що нездійсненних для Яна немає! Потрібно взувати зручне взуття – ексурсія повністю пішохідна та проходить по бруківці.

  Поселення в готель. Знайомство з громадським транспортом у супроводі керівника групи.

  Рекомендуємо продовжити екскурсію Прагою: двогодинна прогулянка на кораблику по річці Влтава (25€). Милуючись могутньою рікою та ще незвіданою Прагою, Ви зможете пообідати та випити чеського пива за шведським столом та відпочити перед самостійною прогулянкою по Празі. Плюс welcome drink за чудовий початок!  Продовжуємо знайомитись з Прагою. Екскурсія «Знайомство з Прагою». Ви поринете у легенди Старого Міста, відвідаєте головну історичну площу – Старомєстську, від розкішної Порохової вежі пройдете дорогою королів, станете свідком параду апостолів на старому астрономічному годиннику Орлої: про рухомі фігурки курантів – апостолів, алегорії смерті та півня, швидкоплинність часу та сарказм жадібності знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував! Потрібно взувати зручне взуття – ексурсія повністю пішохідна та проходить по бруківці.

  Вільний час. Рекомендуємо відвідати одну з головних Празьких атракцій – Чорний театр (вхідний квиток 550?k?22€). Серед вражаючих спецефектів світла, суцільної темряви і музики Ви переживете друге народження! Ночівля.

  3-й день 

  Сніданок. Вільний день.

  8:30 – Рекомендуємо: екскурсія в древню столицю Саксонії Дрезден (45€ дорослі, 40€ діти до 12 років). Колись маленьке слов'янське рибальське селище Драждяна протягом століть зросло та перетворилось на одне з найкрасивіших міст Європи. Сьогодні Дрезден – це прекрасні замки, витончені церкви і палаци. Він знаменитий прекрасною архітектурою і художніми скарбами. «Флоренція на Ельбі» – так ще триста років тому назад охрестили Дрезден.

  12:00 – знайомство з містом розпочнеться з оглядової екскурсії «Перлина німецького бароко». Театральна площа та Дрезденська Опера, бароковий палацовий ансамбль Цвінгер та резиденція династії Веттинів в стилі ренесанс, церква Богородиці Фрауенкірхе та тераса Брюля – «Балкон Європи». Тепер можна перевести подих і познайомитись із саксонською кухнею. А після цього відвідати каритнну галерею «Alte Meister» – «Старі майстри» (вхідний квиток 10€, діти до 16 років безкоштовно). Тут знаходиться «Сікстинська мадонна» Рафаеля, багатюща колекція полотен Рембрандта, роботи пензля Дюрера, Тиціана, Рафаеля, Рубенса... Окрім Старих, є ще «Нові майстри» – колекції живопису XIX століття; є прекрасні колекції фарфору (Музей фарфору), старовинних вимірювальних приладів (Фізико-математичний салон), зброї та обладунків (Зброярська палата), кунсткамера і музей коштовностей – і це ще далеко не все! Виїзд до Праги.

  Ночівля.

  4-й день

  Сніданок. Вільний день.

  08:30 – Рекомендуємо екскрурсію у Чеський Крумлов (35€). Це центр Південної Чехії і застиглий шматочок історії. З XVIII ст. тут не було збудовано жодного нового будинку. Чого тільки вартий Крумловський замок, який розмістився на скелі над рікою Влтавою! Після Празького Граду це найбільший архітектурний комплекс в Чехії. Як і в сиву давнину, замок і сьогодні охороняється ведмедями. Екскурсія по замку – (вхідний квиток 230?k?9€).

  Вільний час. ...Проте це далеко не все, що Вас чекає!. Повернення в Прагу.

  Ночівля.

  5-й день

  Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час.

  8:30 – Рекомендуємо: екскурсія в Карлові Вари (30€). Місто лікувальних джерел, променад і колонад. Тільки побувавши тут Ви зрозумієте Гете, котрий сказав: «На світі існує лише три місця, де я хотів би жити – Веймар, Рим і Карлові Вари». Плюс вільний час на самостійне купання в басейні, катання на фунікулері Діани, обід, бутіки й магазини... А може Вам пощастить зустріти якусь знаменитість?! І неодмінно – вічно живі троянди, просочені карловарською сіллю, – так і захочеться на пам’ять про це казкове місце серед Ангельських гір... Виїзд до Праги.

   17:00 – виїзд до Львова. Прибуття у Львів (близько 12:00). Подарунок від фірми – пішохідна екскурсія «Львів – королівське місто». Прекрасний завершальний аккорд туру. І тільки не варто поспішати додому! Взагалі, в цьому місті ніхто ніколи і нікуди не поспішає. Посидьте в одній із львіських кав'ярень та переконайся – у Львові каву готують найкраще! Поласуйте львівськими солодощами в «Цукерні» або «Вероніці» – Ви ще такої смакоти не пробували. А може наважитесь зайти в «Мазох-кафе»? Майте на увазі – це може бути небезпечно. Або відвідайте «Криївку» – ми повідомимо Вам пароль. Одним словом – залишайтесь у Львові!

   

  • Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг.
  • Автобусне обслуговування у вільний час не передбачене.
  • Мінімальна кількість туристів для здійснення факультативної програми – 30 осіб.
  • Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та/або транспортного обслуговування та/або послуг гіда та/або резервації.
  • Вартість оплачених та невикористаних послуг не повертається!
  • У програмах туру вказано орієнтовний час.
  • Точне місце і час від'їзду з міста, початок екскурсій і додаткової програми оголошується керівником групи.

   

  ВАРТІСТЬ

  Вартість туру визначається датою оформлення замовлення, а не датою оплати!

  До виїзду залишилось... Дорослі         Діти до 16 років 

  Більше 5 тижнів              145€            140€ 

  Більше 4 тижнів              155€            150€

  Менше 4 тижнів              165€            160€ 

  Доплата за одномісне розміщення – 10€/ніч.

  Оплата здійснюється в гривнях за фіксованим курсом 11,2000 грн за 1 €.

  ЗНИЖКИ:

  Знижка 10€ для власників дійсної на час туру шенгенської візи при наявності у нас заповненої Вами розписки

  Подарунок від фірми:

  подарунок на згадку про Чехію;

  пішохідна екскурсія старовинним Львовом.

   

  У вартість туру входить:

  • зустріч представником фірми; проїзд комфортабельним автобусом єврокласу (кондиціонер, аудіо, відео);
  • проживання у Празі – готель***,
  • сніданки шведський стіл;

  Туристи, що подорожують одні, можуть бути поселені у тримісний номер – це може бути двомісний номер з додатковим ліжком; У випадку відсутності підселення турист поселяється в одномісний номер з доплатою. супровід керівника групи по всьому маршруту;

  • екскурсії згідно програми 

   

  У вартість туру не входить:

  • вхідні квитки;
  • індивідуальне медичне страхування на період туру – 30,88 грн, страхова компанія Граве Україна, асистуюча компанія Mondial assistance, програма страхування «Standard». Якщо вік туриста від 60 до 69 років, коефіцієнт страхування збільшується в 1,5 раза, якщо вік туриста від 70 до 74 років - 2,0 раза, від 75 до 79 років - 3,0 раза, від 80 до 84 років - 4,0 раза. Особи, старше 85 років на страхування не приймаються;
  • факультативні програми;
  • проїзд в громадському транспорті та таксі;
  • доплата за одномісне розміщення;
  • консульський збір 35€ для громадян України (при відмові не повертається)

  nbsp; li

  nbsp;

   
  Top


  #fc3424 #5835a1 #1975f2 #c6c688 #da2542 #29783d